STANOWISKO

GRAFIK KOMPUTEROWY

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie materiałów marketingowych i reklamowych, takich jak: katalogi, oferty produktowe, etykiety produktów, broszury
  • Obróbka i retusz grafik oraz zdjęć produktów
  • Współpraca z zespołem przy realizacji zadań
  • Tworzenie materiałów graficznych na strony internetowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziedzinie grafiki 2D (prosimy o przesłanie portfolio prac wykonanych w Photoshop/CorelDraw)
  • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop i Corel Draw
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Pracę w biurze w Krośnie w godzinach 7:00 – 15:00 (pn-pt)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy zróżnicowanych projektach i możliwość rozwoju umiejętności
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity:

  • Zniżki na produkty firmowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne dla pracowników

Kategoria: Dział handlowy
Rodzaj umowy: Pełen etat
Miejsce pracy: Krosno ul. Kaczorowskiego 18
Model pracy: Praca stacjonarna

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w naszej firmie na powyższym stanowisku wypełnij poniższy formularz aplikacyjny.